Svenska Bowlingförbundet

Utvecklat av     Meriq

Anmälda spelare för Individuella DM Parabowling

Tillbaka

Följande spelare och lag är anmälda till Individuella DM Parabowling:


Namn

Klubb

Klass

Start
Agneta Hansson Norsborgs AIK Damer D Söndagen den 26 november 10:00
Anders Fougner BK Lindarna Herrar B Söndagen den 26 november 16:30
Anders Åslund BK Kristallen Herrar A Söndagen den 26 november 13:00
Andreas Hansen BK Bus Herrar C Söndagen den 26 november 16:30
Andreas Lyrberg BK Kristallen Herrar C Söndagen den 26 november 13:00
Anette Danielsson Solhöjdens IF Damer A Söndagen den 26 november 15:00
Ann-Marie Trukulja BK Kristallen Damer D Söndagen den 26 november 13:00
Anna Aring BK Mälaren (n) Damer D Söndagen den 26 november 11:30
Anna Torngren Täby BwK Damer B Söndagen den 26 november 15:00
Anna-Karin Bäck BK Bus Damer B Söndagen den 26 november 11:30
Anna-Leena Haataja SK Nova Damer B Söndagen den 26 november 11:30
Anna-Lisa Planholm Solhöjdens IF Gotlandsränna Söndagen den 26 november 15:00
Anton Ahlgren Andersson BK Lindarna Herrar D Söndagen den 26 november 16:30
August Guilletmot BK Lindarna Herrar A Söndagen den 26 november 16:30
Beata Silemo Täby BwK Damer D Söndagen den 26 november 15:00
Björn Peterzén BK Mälaren (n) Herrar C Söndagen den 26 november 11:30
Björn Zandén BK Kristallen Herrar C Söndagen den 26 november 13:00
Bo Åhlstedt Norsborgs AIK Herrar D Söndagen den 26 november 10:00
Camilla Nilsson BK Lindarna Damer C Söndagen den 26 november 11:30
Camilla Salkert BK Lindarna Damer A Söndagen den 26 november 15:00
Caroline Dahlström Norsborgs AIK Damer A Söndagen den 26 november 10:00
Caroline Södergren BK Kristallen Damer D Söndagen den 26 november 13:00
Catarina Karlsson Täby BwK Damer A Söndagen den 26 november 15:00
Christer Leth BK Lindarna Herrar B Söndagen den 26 november 16:30
Christian Uvner-Albo BK Bus Herrar C Söndagen den 26 november 16:30
Christian Åström BK Lindarna Herrar C Söndagen den 26 november 16:30
Claes Kårsell Täby BwK Herrar A Söndagen den 26 november 15:00
Conny Nilsson Norsborgs AIK Herrar A Söndagen den 26 november 16:30
Daniel Gustafsson BK Lindarna Herrar C Söndagen den 26 november 16:30
Daniel Pettersson SK Nova Herrar D Söndagen den 26 november 11:30
David Tärnström BK Bus Herrar C Söndagen den 26 november 16:30
Edvin Behmer Täby BwK Herrar C Söndagen den 26 november 15:00
Elisabeth Bjärkstedt BK Kristallen Damer D Söndagen den 26 november 13:00
Emelie Egeberg SK Nova Damer B Söndagen den 26 november 11:30
Emma Jarheim BK Lindarna Damer A Söndagen den 26 november 15:00
Erik Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar A Söndagen den 26 november 16:30
Ernesto Rodriguez BK Bus Herrar A Söndagen den 26 november 16:30
Evelina Sköldehammar SK Nova Damer D Söndagen den 26 november 11:30
Fredrik Larsson Täby BwK Herrar B Söndagen den 26 november 15:00
Frida Ek Kofod SK Nova Damer B Söndagen den 26 november 11:30
Gunnar Persson BK Kristallen Herrar D Söndagen den 26 november 13:00
Gösta Björk Norsborgs AIK Herrar D Söndagen den 26 november 10:00
Hanna Jonsson Täby BwK Damer C Söndagen den 26 november 15:00
Hans Erik Jacobson BK Lindarna Herrar B Söndagen den 26 november 15:00
Henrik Grahn Norsborgs AIK Herrar D Söndagen den 26 november 10:00
Jan-Erik Björkqvist Solhöjdens IF Herrar A Söndagen den 26 november 15:00
Jan-Erik Lundwall Norsborgs AIK Herrar C Söndagen den 26 november 10:00
Jens Persson BK Kristallen Herrar A Söndagen den 26 november 13:00
Jessica Lindqvist BK Kristallen Damer C Söndagen den 26 november 13:00
Joakim Haraldsson BK Bus Herrar A Söndagen den 26 november 16:30
Johan Hillborg BK Bus Herrar D Söndagen den 26 november 13:00
Johan Holm BK Mälaren (n) Herrar B Söndagen den 26 november 11:30
Johan Larsson BK Kristallen Herrar A Söndagen den 26 november 13:00
John Strindmark BK Lindarna Herrar B Söndagen den 26 november 15:00
Jonny Erlandsson BK Bus Herrar B Söndagen den 26 november 16:30
Jonny Winberg BK Kristallen Herrar C Söndagen den 26 november 13:00
Kaj Hänninnen Norsborgs AIK Herrar C Söndagen den 26 november 10:00
Kasper Lindqvist Söderström Norsborgs AIK Herrar C Söndagen den 26 november 10:00
Katarina Prodanovic Norsborgs AIK Damer D Söndagen den 26 november 10:00
Leif Davidsson Hammarby IF BF Herrar A Söndagen den 26 november 16:30
Leif Karlsson Solhöjdens IF Herrar B Söndagen den 26 november 15:00
Lena Sommargren Norsborgs AIK Damer C Söndagen den 26 november 10:00
Lennart Bäck Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar B Söndagen den 26 november 11:30
Linnéa Björkqvist Norsborgs AIK Damer D Söndagen den 26 november 10:00
Lisa Dahl BK Lindarna Damer A Söndagen den 26 november 15:00
Lotta Elebrand Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Damer C Söndagen den 26 november 16:30
Louise Andersson Norsborgs AIK Damer A Söndagen den 26 november 10:00
Lovisa Lindahl Norsborgs AIK Damer D Söndagen den 26 november 16:30
Magnus Hedström BK Kristallen Herrar A Söndagen den 26 november 13:00
Maria Carlehed Solhöjdens IF Damer A Söndagen den 26 november 15:00
Maria Hagstedt BK Kristallen Damer A Söndagen den 26 november 13:00
Marianna Ernemar Kings Pin BK Damer A Söndagen den 26 november 13:00
Mathias Eriksson SK Nova Herrar C Söndagen den 26 november 11:30
Mats Bergström BK Kristallen Herrar D Söndagen den 26 november 13:00
Mats Karlsson BK Kristallen Herrar B Söndagen den 26 november 13:00
Mattias Lindberg SK Nova Herrar C Söndagen den 26 november 11:30
Max Eriksson BK Bus Herrar B Söndagen den 26 november 16:30
Michael Strömhielm Täby BwK Herrar C Söndagen den 26 november 15:00
Mika Toivonen BK Bus Herrar D Söndagen den 26 november 13:00
Mikael Andersson Norsborgs AIK Gotlandsränna Söndagen den 26 november 16:30
Mikael Bjerkestrand Täby BwK Herrar D Söndagen den 26 november 15:00
Mikael Thurfors BK Lindarna Herrar B Söndagen den 26 november 16:30
Miriam Epstein Täby BwK Damer D Söndagen den 26 november 15:00
Nils Rockberg Täby BwK Herrar B Söndagen den 26 november 15:00
Ove Kvist BK Scott Herrar A Söndagen den 26 november 15:00
Patrik Ingö Täby BwK Herrar D Söndagen den 26 november 15:00
Patrik Nygren BK Bus Herrar C Söndagen den 26 november 13:00
Peter Svensson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar A Söndagen den 26 november 11:30
Peter Timgren BK Lindarna Herrar C Söndagen den 26 november 16:30
Petri Tanner Norsborgs AIK Herrar B Söndagen den 26 november 10:00
Petter Wrigstad BK Lindarna Herrar B Söndagen den 26 november 16:30
Rasmus Bjurling BK Lindarna Herrar C Söndagen den 26 november 16:30
Richard Andersson BK Kristallen Herrar D Söndagen den 26 november 13:00
Rickard Blomdahl Norsborgs AIK Herrar B Söndagen den 26 november 10:00
Robert Henriques Täby BwK Herrar C Söndagen den 26 november 15:00
Robert Synnerud BK Bus Herrar B Söndagen den 26 november 16:30
Robin Savolainen BK Bus Gotlandsränna Söndagen den 26 november 16:30
Ronnie Ohlsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar C Söndagen den 26 november 13:00
Rori Mäkipää-Funck BK Kristallen Damer D Söndagen den 26 november 13:00
Sara Torngren Täby BwK Damer C Söndagen den 26 november 15:00
Sari Nurmi Norsborgs AIK Damer D Söndagen den 26 november 16:30
Sebastian Falk BK Bus Herrar C Söndagen den 26 november 13:00
Simon Bernhardsson Täby BwK Herrar D Söndagen den 26 november 15:00
Staffan Rhedin SK Nova Herrar A Söndagen den 26 november 11:30
Stefan Hellman BK Bus Herrar A Söndagen den 26 november 16:30
Stefan Lundstedt BK Kristallen Herrar B Söndagen den 26 november 13:00
Stefan Nowakowski Norsborgs AIK Herrar A Söndagen den 26 november 10:00
Susanne Englund BK Lindarna Damer A Söndagen den 26 november 15:00
Susanne Karlsson BK Bus Damer A Söndagen den 26 november 16:30
Therese Persson BK Kristallen Damer B Söndagen den 26 november 13:00
Thomas Andersson SK Nova Herrar A Söndagen den 26 november 11:30
Thomas Berglin Täby BwK Herrar B Söndagen den 26 november 15:00
Tobias Knaerkegaard SK Nova Herrar B Söndagen den 26 november 11:30
Tommy Lindström BK Lindarna Herrar A Söndagen den 26 november 16:30
Toni Sandelin Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar C Söndagen den 26 november 13:00
Tony Jubel Norsborgs AIK Herrar D Söndagen den 26 november 10:00
Toomas Tarkpea BK Lindarna Herrar D Söndagen den 26 november 16:30
Torbjörn Nikolaisen Täby BwK Herrar D Söndagen den 26 november 15:00
Viktor Thelin BK Kristallen Herrar C Söndagen den 26 november 13:00
Yngve Nilsson Upplands-Väsby/Sigtuna Handikapp BK Herrar D Söndagen den 26 november 11:30
Yonathan Araya Nässel Täby BwK Herrar B Söndagen den 26 november 15:00
Åsa Jacobsson Norsborgs AIK Damer B Söndagen den 26 november 10:00